novinky ze světa elektroniky

magazín nejen o noteboocích

  Mobac.cz - nový e-shop s příslušenstvím pro mobily

  Máte strach o svůj telefon a hledáte jak byste ho mohli ochránit? Široká nabídka obalů, ochranných fólii, ale i případě, že už jste mobilní telefon poškodili, tak na e-shopu Mobac.cz lze dokoupit i náhradní díly. E-shop disponuje širokou nabídkou a přijatelnými cenami, takže je zde opravdu z čeho vybírat.

   TOP příslušenství pro mobily a telefony - Mobac.cz

  Číst dál...

  Kde koupit nejlevnější vyznačovací podlahové značení?

  podlahové značení

  Podlahové vyznačovací pásky slouží k vytyčení uliček, vyznačení prostorů i pro označení nebezpečných míst či výčnělků. Lze je aplikovat na kov, beton i jiné materiály. Pomocí podlahové pásky rychle, efektivně, a především levně označíte podlahy v průmyslové hale, skladu či prodejně, přesně tak jak vám ukládají bezpečnostní předpisy.

  Číst dál...

  Jsou nové, ale za zlomek ceny. Kupte si rozbalený mobil

  rozbalené mobily

  Dnešní trh s chytrými telefony je poměrně rozmanitý. Sehnat můžete prakticky jakýkoliv smartphone v různých cenových relacích, ovšem ne všechny jsou svými parametry vyhovující. Jestliže technologiím alespoň trochu rozumíte, zřejmě se podíváte i na samotné vlastnosti smartphonu, tedy na velikost a rozlišení displeje, velikost RAM, sílu procesoru a podobně. Pokud nechcete utrácet za zařízení deseti tisíce, nemusíte, neboť se dají sehnat rozbalené mobily za zlomek původní ceny.

  Číst dál...

  Copycentrum Olomouc a jeho pestrá nabídka služeb

  copycentrum olomouc

  Přestože disponujete klasickou kancelářskou tiskárnou, bez služeb copycentra se jednoznačně neobejdete, protože některé projekty je nemožné vytisknout na klasickém přístroji. Copycentrum Olomouc má poměrně pestrou škálu služeb, z nichž si určitě vyberete. V následujících řádcích vám jejich služby představíme.

  Číst dál...

  Shoptet na míru? Žádný problém s grafikou, kódováním, doplňky a úpravami

  Máte nový nebo i stávající e-shop na platformě Shoptet, a chcete změnit vzhled či cokoliv jiného, ale nevíte si s tím rady?  Agentura Weboo s.r.o. vám bez problému upraví nebo udělá shoptet na míru bez jakýkoliv dalších nekalostí a zbytečných zádrhelů, které by vás brzdily ve vašem podnikání.

  Číst dál...

  Stylové obaly a kryty na mobil inspirace

  Výběr obalu na mobilní telefon se může jevit jako naprosto jednoduchá věc, ale někdy i menší změna při výběru vám může prodloužit život vašeho miláčka i o několik let.

  Číst dál...

  Jak ochránit své chytré hodinky

  Stejně jako mobilní telefon i hodinky mají displej, který potřebuje ochranu. Jedná se o příslušenství k mobilu, který lze zakoupit. Způsobů, jak ochránit displej hodinek je mnoho. Nejčastěji je to podobné jako u telefonu, tudíž buď ochranným tvrzeným sklem nebo fólii.

  Číst dál...

  3 nejdůležitějších věcí pro podnikatele ve výškových pracích

  Nedovedete si představit, co si představit pod výškovými pracemi? Možná se budete divit, co všechno se do nich zahrnuje. Nebo naopak zakládáte firmu na výškové práce a chcete se ujistit, že jste nic nezapomněli? Tento článek vám v tom pomůže.

  Číst dál...

  Batohy na notebooky velikosti 15,6 – jak vybrat levně

  Notebooky jsou stále oblíbenější, a to nejen u studentů, ale také u lidí pracujících v kancelářích. Důvod je jednoduchý – na rozdíl od standardních velkých počítačových krabic se dají laptopy snadno přenášet, a to nejen po bytě nebo pracovišti, ale můžete s nimi klidně i cestovat.

  Batoh Hipster přední část

  Číst dál...

  Laserové čištění hliníku není nic složitého

  čištění laserem, laserové čištění,

  Laser se používá v medicíně, ve strojírenství, v kosmetickém průmyslu i v průmyslu módním. Jeho mnohonásobné využití se dá také využívat při rekonstrukcích a opravách materiálů protože má velké množství výhod oproti běžnému mechanickému čištění. Jak tedy probíhá laserové čištění?

  Číst dál...

  Jak na výběr televizoru

  Za chvíli skončí DVB-T vysílání a vy tak možná otevíráte otázku, zda dokoupit set-top box nebo rovnou pořídit novou televizi. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, pak se vám budou hodit následující informace, které vysvětlí, jak při výběru postupovat.

  Číst dál...

  SIM karty do gsm alarmu

  gsm alarm

  Přemýšlíte o alarmu do vaší domácnosti? Jedná se o rozumné řešení, jak předejít vloupáním a jiným nepříjemnostem spojených s trestnou činností. Alarmů existuje značné množství, přičemž v základu se rozdělují na drátové a bezdrátové. U těch bezdrátových je možné instalovat gsm alarm.

  Číst dál...

  Co je CRM systém? A s jakým budete spokojení?

  crm systém

  V posledních několika letech se do popředí zájmu dostává CRM systém, jenž slouží k lepšímu třídění důležitých informací o zákaznících. Stejně tak CRM systém umožňuje efektivně vyhodnocovat obchodní aktivity. Pokud bychom měli zkratku CRM, tedy Customer Relationship Management, přeložit do českého jazyka, jednalo by se o řízení vztahů se zákazníky. Co všechno takový systém umí? A proč se vyplatí do něj investovat?

  Číst dál...

  Co jsou zač kolaborativní roboty?

  V současné době jsou kolaborativní roboti (správně kolaborativní roboty), respektive koboti velice žhavé téma. Po dvacetiletém vývoji konečně vstupují na trh, a tím pádem průmyslová robotika nabírá zcela nový směr. Kolaborativní robot jako takový nemá nahradit člověka, ba naopak s ním má spolupracovat, přičemž daná myšlenka vznikla už v roce 1995 v rámci výzkumného projektu nadace General Motors Foundation.

  Číst dál...

  Joomla SEF URLs by Artio
  Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

  Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Copyright © 2022 - created by Joomla4