Copycentrum Olomouc a jeho pestrá nabídka služeb

copycentrum olomouc

Přestože disponujete klasickou kancelářskou tiskárnou, bez služeb copycentra se jednoznačně neobejdete, protože některé projekty je nemožné vytisknout na klasickém přístroji. Copycentrum Olomouc má poměrně pestrou škálu služeb, z nichž si určitě vyberete. V následujících řádcích vám jejich služby představíme.

Služby

V první řadě máte možnost nechat si vytisknout projektovou dokumentaci, kterou však copycentrum nejenže vytiskne, ale také poskládá, polepí a zkompletuje. Dokonce nemusíte chodit ani do copycentra, protože vám dopraví projektovou dokumentaci tam, kam jen potřebujete, tudíž se nemusíte o nic starat.

Dále jsou v kompetenci velkoformátový tisk a kopírování, a to do šíře až 917 milimetrů, ovšem s maximální délkou 50 metrů. Společnost se postará také o vaše firemní tiskoviny, tedy konkrétně tisk a kopírování dokumentů, skenování, prezentace a vazby.

Copycentrum vám pomůže také v případě, že potřebujete vytisknout plakáty, letáky, okopírovat studentské dokumenty a podobně. V případě, že vám nějaká zakázka doslova „hoří“, tak to není pro copycentrum žádný problém, protože je schopné vyhotovit vám tiskoviny i do 24 hodin.

Jak si služby objednat?

Obrovskou výhodou je, že nemusíte jezdit přímo do copycentra v Olomouci, ale klidně si objednáte služby přes internet. Stačí na webové stránce https://www.planografie-olomouc.cz/ vyplnit objednávkový formulář, nahrát všechny soubory, a potom jen vyčkat, než vám copycentrum objednávku zrealizuje. Na uvedené webové stránce mimo jiné najdete i kompletní ceník, tudíž si uděláte představu o tom, na kolik vás tisk vyjde.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4