Mobac.cz - nový e-shop s příslušenstvím pro mobily

Máte strach o svůj telefon a hledáte jak byste ho mohli ochránit? Široká nabídka obalů, ochranných fólii, ale i případě, že už jste mobilní telefon poškodili, tak na e-shopu Mobac.cz lze dokoupit i náhradní díly. E-shop disponuje širokou nabídkou a přijatelnými cenami, takže je zde opravdu z čeho vybírat.

 TOP příslušenství pro mobily a telefony - Mobac.cz

Na to abyste správně vybrali doplněk či náhradní díl nemusíte být IT specialisti, na e-shopu pouze nastavíte jakou značku mobilního telefonu vlastníte a obchod už vás povede sám.

Ochrana mobilního telefonu

Na e-shopu lze vybírat z mnoha stylů pouzder, obalů a krytů. V nabídce jsou jak knížková pouzdra tak i silikonová. Nejčastější, ale bývá poškrábaná displej, či jeho rozbití. Tomuto můžeme předcházet pomocí použití tzv. ochranných fólií a tvrzených skel pro mobilní telefony. Tvrzené sklo je o něco účinnější, díky jeho složení. Je tvrdší a vydrží větší nápor. Za to, ale je také více viditelný, než fólie, takže z estetického hlediska se vyplatí ochranná fólie. 

Nabíječky a baterie mobilních telefonů

K mobilním telefonům neodmyslitelně patří nabíječky. Nebýt toho tak nám dnešní moderní telefony vydrží při průměrném používání cca 1-2 dny. Proto je potřeba mobilní telefon nabíjet alespoň jednou za 2 dny. Doporučuje se, aby baterie mobilního telefonu neklesla pod 10%, a naopak, neměli byste svůj mobilní telefon nabíjet do úplného nabití. Naštěstí většina moderních telefonů mají již v sobě zabudované efektivní využití a nabíjení baterie. Takže vám baterie vydrží o mnoho déle. Základem je si vybrat tu správnou nabíječku pro váš mobilní telefon. Většina mobilních telefonů mají koncovku USB micro, takže můžete koupit téměř jakoukoliv, ale je potřeba zjistit jakou koncovku váš mobilní telefon má. Může totiž mít i USB C a nebo lightning. Lightning, ale mají převážně výrobky Apple.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4