Shoptet na míru? Žádný problém s grafikou, kódováním, doplňky a úpravami

Máte nový nebo i stávající e-shop na platformě Shoptet, a chcete změnit vzhled či cokoliv jiného, ale nevíte si s tím rady?  Agentura Weboo s.r.o. vám bez problému upraví nebo udělá shoptet na míru bez jakýkoliv dalších nekalostí a zbytečných zádrhelů, které by vás brzdily ve vašem podnikání.

E-shop na míru by chtěl téměř každý podnikatel, jenomže nejčastější překážkou je v této situaci jednoznačně cena. Cena takového e-shopu s plně naprogramovaným backendem (část webové aplikace přes kterou se provádí správa samotných stránek, obvykle je tato sekce označovaná jako „administrace“), ale i frontendem (to co uživatel vidí ve svém prohlížeči) se může vyšplhat až ke 200 000 Kč.

Musíme si, ale říct že takové částky jsou běžné až u velkých firem, které se nebojí zaplatit takovou sumu. Pro běžného podnikatele s ne moc velkým „budgetem“ se ceny pohybují mezi 15 000 až 50 000 Kč.

Co to ale Shoptet vůbec je a proč je vhodné využít tohoto rozhraní?

Shoptet je prvotřídní e-shopové řešení, které je vhodné pro začínající obchodníky i zkušené e-shopaře. Shoptet je česká společnost, tím pádem máte i veliké zázemí českých programátorů či firem, které vám pomohou s různými úpravami, ale také s propojením systému a dalších.

Co se týká designu, Shoptet má v nabídce jen 9 bezplatných šablon, které se však dají upravovat dle libosti, avšak práce s nimi je někdy obtížná. Díky své jednoduchosti a intuitivnímu ovládání je vhodný pro nováčky. Profíci zase ocení možnost propojení s různými systémy, které zjednoduší platby, dopravu, marketing apod.

S jakými úpravami vám Weboo pomůže?

Weboo s.r.o. se mimo jiné specializuje i na úpravy shoptetu na míru. Jako jeden ze zlatých partnerů přímo firmy Shoptet, má za sebou stovky klientů, kterým úspěšně pomohli v rozvoji jejich byznysu.

Služby od A do Z, to vše agentura zvládne. Jak už se jedná o grafické úpravy (grafické úpravy šablon, tvorba loga a další), nebo obtížnější činnosti, se kterýma většina podnikatelů neúspěšně bojuje. Tím je myšleno samotné úpravy šablon pomocí kódování nebo programování.

Pokud si nevíte rady s nastavením systémových věcí, analytických nástrojů, propojením různých systému i s tímto vám Weboo rádo pomůže.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4