Stylové obaly a kryty na mobil inspirace

Výběr obalu na mobilní telefon se může jevit jako naprosto jednoduchá věc, ale někdy i menší změna při výběru vám může prodloužit život vašeho miláčka i o několik let.

Díky pouzdru můžete ušetřit nemalé peníze

Dříve, když vám mobilní telefon spadl na zem, tak jste se nemuseli tolik obávat o jeho kondici, při horším scénáři měl pouze pár oděrek. V dnešní době se telefony vyrábí převážně z hliníku a plastu. Díky tomu je více náchylný na zničení než předchozí generace, proto většina uživatelů volí jako ochranu kryty na mobil. Někdy se vyplatí do obalu zainvestovat více peněz, ale i levný obal na mobil bohatě postačí.

Jaké máme typy pouzder

Mezi nejčastěji používaná pouzdra se řadí tzv. flipová pouzdra, zadní kryty a silikonová pouzdra.

Flipová pouzdra

Tyto pouzdra patří k nejpopulárnějším, prodávají se podle úhlopříčky telefonu. Mají dva druhy uchycení, tzv. přilepení anebo nacvaknutí. Velikou výhodou těchto pouzder je chrání telefon ze všech stran, naopak nevýhodou se pro některé uživatele může jevit, že obal zabírá mnoho místa a je nepraktické mobilní telefon nosit v kapse.

Zadní kryty

Tyto kryty bývají zpravidla vyrobeny z tvrzeného plastu. Často je jejich povrch pogumovaný, aby mobil lépe držel v ruce a nevyklouzl vám. Zpravidla kryt přesahuje půl milimetru na straně displeje a díky tomu chrání i displej telefonu.

Silikonový kryt

Výhodou tohoto krytu, je že je flexibilní. Snadno se nasazuje a sundává, a proto můžete si měnit svůj obal klidně každý týden. Když vám mobil spadne na zem, díky flexibilitě krytu, zůstane mobil nepoškozen. Tento kryt je populární mezí mladší generací, díky jednoduchosti. Naopak se kryt po delší době zašpiní a nevypadá tak dobře jak dříve.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4