3 nejdůležitějších věcí pro podnikatele ve výškových pracích

Nedovedete si představit, co si představit pod výškovými pracemi? Možná se budete divit, co všechno se do nich zahrnuje. Nebo naopak zakládáte firmu na výškové práce a chcete se ujistit, že jste nic nezapomněli? Tento článek vám v tom pomůže.

Teleskopické plošiny

Naprostý základ pro výškové práce. Na začátku svého podnikání můžete využívat služby pronájmu plošiny, nebo ji za levnější pořídit přes bazar. Protože se většina výškových prací dožadují skutečné stability ve vzduchu, mít kvalitní teleskopické plošiny je základ a nemělo by se na nich šetřit.

Pojištění

K pojištění můžete považovat za naprostou nezbytnost hned po předchozím bodě. Ovšem je dobré si uvědomit, na co všechno se pojistit. Pojištění svého zdraví v pracovní době je to nejdůležitější, ale následně existují i pojištění proti nehodám na majetku klienta a na vašem majetku - ať už vaší vinou nebo ne. Také obecné pojištění svého podnikání před bankrotem není špatný nápad. Může se to zdát, jako zbytečné měsíční výdaje, ale v konečné fázi se rozhodně vyplatí být vždy připraven.

Systém pro organizaci klientů

Spoléhat se mobilní telefon a uložení kontaktů je možná nejjednodušší způsob vedení klientely, ale přináší spolu i zmatek. Pokud si nevěříte s programem Microsoft Excel, pořiďte si knihu klientů - jakýkoliv větší sešit v tvrdých deskách - a zapisujte si veškeré klientské informace tam. Ideálně nechte dvoustranu pro každého klienta a označte si k tomu, informace které o nich máte. Adresy, čísla, poptávky, možné problémy, data a další.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4