Jak na výběr televizoru

Za chvíli skončí DVB-T vysílání a vy tak možná otevíráte otázku, zda dokoupit set-top box nebo rovnou pořídit novou televizi. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, pak se vám budou hodit následující informace, které vysvětlí, jak při výběru postupovat.

Číst dál: Jak na výběr televizoru

SIM karty do gsm alarmu

gsm alarm

Přemýšlíte o alarmu do vaší domácnosti? Jedná se o rozumné řešení, jak předejít vloupáním a jiným nepříjemnostem spojených s trestnou činností. Alarmů existuje značné množství, přičemž v základu se rozdělují na drátové a bezdrátové. U těch bezdrátových je možné instalovat gsm alarm.

Číst dál: SIM karty do gsm alarmu

Co jsou zač kolaborativní roboty?

V současné době jsou kolaborativní roboti (správně kolaborativní roboty), respektive koboti velice žhavé téma. Po dvacetiletém vývoji konečně vstupují na trh, a tím pádem průmyslová robotika nabírá zcela nový směr. Kolaborativní robot jako takový nemá nahradit člověka, ba naopak s ním má spolupracovat, přičemž daná myšlenka vznikla už v roce 1995 v rámci výzkumného projektu nadace General Motors Foundation.

Číst dál: Co jsou zač kolaborativní roboty?

Co je CRM systém? A s jakým budete spokojení?

crm systém

V posledních několika letech se do popředí zájmu dostává CRM systém, jenž slouží k lepšímu třídění důležitých informací o zákaznících. Stejně tak CRM systém umožňuje efektivně vyhodnocovat obchodní aktivity. Pokud bychom měli zkratku CRM, tedy Customer Relationship Management, přeložit do českého jazyka, jednalo by se o řízení vztahů se zákazníky. Co všechno takový systém umí? A proč se vyplatí do něj investovat?

Číst dál: Co je CRM systém? A s jakým budete spokojení?

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4