Co jsou karuselové dveře? A na koho se obrátit při jejich pořizování?

Karuselové neboli otočné dveře se obvykle skládají ze tří nebo čtyř dveří, které visí na centrální hřídeli a otáčejí se kolem svislé osy uvnitř válcového krytu. Otočné dveře jsou energeticky účinné, protože (fungují jako vzduchová komora) zabraňují průvanům, čímž snižují ztráty vytápění nebo chlazení budovy.

karuselové dveře tourniket větší

Číst dál: Co jsou karuselové dveře? A na koho se obrátit při jejich pořizování?

SIM karty do gsm alarmu

gsm alarm

Přemýšlíte o alarmu do vaší domácnosti? Jedná se o rozumné řešení, jak předejít vloupáním a jiným nepříjemnostem spojených s trestnou činností. Alarmů existuje značné množství, přičemž v základu se rozdělují na drátové a bezdrátové. U těch bezdrátových je možné instalovat gsm alarm.

Číst dál: SIM karty do gsm alarmu

Jak na výběr televizoru

Za chvíli skončí DVB-T vysílání a vy tak možná otevíráte otázku, zda dokoupit set-top box nebo rovnou pořídit novou televizi. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, pak se vám budou hodit následující informace, které vysvětlí, jak při výběru postupovat.

Číst dál: Jak na výběr televizoru

Co je CRM systém? A s jakým budete spokojení?

crm systém

V posledních několika letech se do popředí zájmu dostává CRM systém, jenž slouží k lepšímu třídění důležitých informací o zákaznících. Stejně tak CRM systém umožňuje efektivně vyhodnocovat obchodní aktivity. Pokud bychom měli zkratku CRM, tedy Customer Relationship Management, přeložit do českého jazyka, jednalo by se o řízení vztahů se zákazníky. Co všechno takový systém umí? A proč se vyplatí do něj investovat?

Číst dál: Co je CRM systém? A s jakým budete spokojení?

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.